preskoči na sadržaj
Djelatnici

Ravnatelj i stručni suradnici

Red. br. Ime i prezime Zvanje Radno mjesto
1. Ana Blagović dipl. pedagog ravnateljica
2. Ana Mirosavljević prof. pedagogije i povijesti pedagoginja
3. Gabrijela Blekić

magistra knjižničarstva i magistra edukacije hrvatskog jezika i književnosti (savjetnica)

knjižničarka
4. Marija Matičević Ivanković magistra psihologije (mentorica) psihologinja


Učitelji razredne nastave

Red. br. Ime i prezime Zvanje
1. Željka Babić nastavnica razredne nastave
(savjetnica)
2. Biljana Galeta dipl. učiteljica razredne nastave
3. Manda Karlić nastavnica razredne nastave
4. Maristela Lulić dipl. učiteljica razredne nastave
5. Alma Pitlović dipl. učiteljica razredne nastave
6. Branka Radovanović nastavnica razredne nastave
7. Željka Šplihal nastavnik razredne nastave
(savjetnica)
8. Zlata Šunjerga nastavnica razredne nastave
9. Sanda Majić

magistra primarnog obrazovanja

(produženi boravak)

 

Učitelji predmetne nastave

Red. br. Ime i prezime Zvanje Predmet koji učitelj predaje
1. Ivanka Alaber dipl. kateheta vjeronauk
2.  Iva Avramović magistra edukacije matematike i informatike informatika
3. Snježana Bošnjak akademski slikar likovna kultura
4. Siniša Damjančić

prof. geografije

geografija (mentor)
5. Gordana Grgić prof. engleskog jezika i književnosti i povijesti  engleski jezik
6. Ružica Ivezić dipl.ing. prehrambene tehnologije kemija
7. Željka Kačar magistra edukacije fizike i kemije fizika
8. Maja Kocijan - Lujić prof. biologije i kemije priroda i biologija
9. Jasminka Krijan prof. hrvatskog jezika i književnosti  hrvatski jezik
10. Nikolina Krstičević dipl. teolog vjeronauk
11. Renata Majdandžić prof. PPTO-a tehnička kultura
12. Andrea Mandić dipl. učitelj razredne nastave / engleski engleski jezik
13. Vesna Matanović prof. hrvatskog jezika i književnosti hrvatski jezik
14. Mirna Mikić prof. kineziologije TZK
(savjetnica)
15. Snježana Mitrović prof. glazbene kulture glazbena kultura
16. Antonio Popić sveuč. prvostupnik eng.jezika i književnosti i njem. jezika i književnosti njemački jezik, engleski jezik
17. Jacinta Rašić prof. matematike i informatike matematika
18. Dunja Sokolar prof. povijesti povijest (mentorica)
19. Đurđica Vujeva prof. matematike matematika
20. Ana Želinski dipl. teolog vjeronauk

 

Administrativno i tehničko osoblje

Red. br. Ime i prezime Radno mjesto
1. Marina Bogdanić tajnica školske ustanove
2. Elizabeta Kopić voditeljica računovodstva
3. Valentina Bazina* voditeljica računovodstva
4. Mirjana Uremović kuharica
5. Vinko Akmačić spremač
6. Zlatko Čakalović spremač
7. Dragica Karlović spremačica
8. Branka Katanić spremačica
9. Svjetlana Krajinović spremačica
10. Slavica Matić spremačica
11. Ana Župan spremačica
12. Vinko Martić domar
13. Saša Režnjak ložač

 

* djelatnici zaposleni na određeno radno vrijeme do povratka djelatnika s bolovanja ili rodiljnog dopusta

Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Oglasna ploča

GDPR

Korisni linkovi


Tražilica



Anketa
Koji vam je najomiljeniji odmor učenika?





Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Forum

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka




preskoči na navigaciju