Obavijest za kraj školske godine 2023./2024.

NASTAVNA GODINA 2023./2024. ZAVRŠAVA u petak 21.6.2024. Taj dan je redovna satnica-raspored petka 2.tjedna rasporeda.
PRODUŽENI BORAVAK RADI DO 21.6.2024.-petak, zadnji dan nastave.
PRODUŽENI BORAVAK u 2024./2025. školskoj godini, zbog prostora i organizacije rada, idu učenici 1., 2., 3., i 4.razreda. Molim prijaviti se u Gradsko poglavarstvo prema raspisanom natječaju, objavljenom na stranicama Grada i naše škole.

Zahvaljujem svim učenicima i djelatnicima koji su svojim radom doprinijeli uspjesima i ugledu škole u ovoj nastavnoj godini. Zahvaljujem i roditeljima koji su svojim radom i podrškom svojoj djeci pomogli tijekom ove nastavne godine. Zahvaljujem učenicama i učenicima te mentorima koji su predstavljali školu na
natjecanjima, posebno županijske i državne razine i postigli odlične rezultate .

Molim na vrijeme vratite knjige u našu školsku knjižnicu.
Svi učenici su dobili besplatne udžbenike, molim vratiti ih na dvoranski ulaz razrednicima i knjižničarki:
21.lipnja 2024.- petak , zadnji dan nastavne godine.

1.-4.razred – VRAĆAJU SAMO : VJEONAUK , zadnji sat vjeronauka vjeroučiteljici .
5.-8. razred 21.6.2024. prema posebnoj satnici u obavijesti, koja će ići kroz razrede sutra, bit će na web stranici i vratima škole.
(OSMAŠI VRAĆAJU UDŽBENIKE I TABLATE. ISPRAVNE TABLETEVRAĆAJU S KUTIJAMA I SVE U KUTIJI KAKO SU DOBILI : KARTONSKU KUTIJU, PUNJAČ, KARTICE SU U TABLETU, A VRATITI ONAJ KARTONČIĆ U KOJEM JE BILA KARTICA)

TABLETI UČENICIMA 5., 6. i 7. RAZREDA OSTAJU PREKO LJETA ZA IDUĆU NASTAVNU GODINU.

DOPUNSKA NASTAVA za učenike/ce 4. – 8. razreda, koji imaju 1-2 negativne ocjene , održavat će se svaki dan od 25.6. -UTORAK do najduže 11. srpnja 2024 g. PREMA RASPOREDU KOJI ĆE BITI IZVJEŠEN NA VRATIMA ŠKOLE, 24.6.2024.-PONEDJELJAK.

Tko ne ispravi ocjenu za vrijeme dopunske nastave ( 10-25 sati ) što određuje Učiteljsko vijeće , uz obvezno dolaženje u ŠKOLU na dopunski rad, bit će upućen na jesenski popravni rok, a ako tada ne položi ponavlja razred.
SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBI UČENICIMA I PROGRAM 8.A i 8.B RAZREDA ODRŽAT ĆE SE U DVORANI ŠKOLE, 3.7.2024. u 17:00 sati – SRIJEDA.

PODJELA SVJEDOŽBI ZA UČENIKE/CE
3.7.2024. – srijeda u 9,00 sati 1.- 4..razred- Učenik ili roditelj potpisati.
3.7.2024. – srijeda u 10 sati 5.- 7. razred- Učenik ili roditelj potpisati.
3.7. 2024.- srijeda u 17:00 sati 8.ab razred -dvorana-Učenik ili roditelj potpisuju.

NOVA ŠKOLSKA GODINA 2024./2025. POČINJE 2. RUJNA 2024.godine-PONEDJELJAK .
ŠKOLA RADI NASTAVU ZA 1.-8. RAZRED SAMO U PRVOJ SMJENI.
Produženi boravak je uvijek u 2. smjeni.
SVE OBAVIJESTI O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2024./2025. BIT ĆE NA VRATIMA ŠKOLE IZA 24.8.2024.godine.
SVI RAZREDI 1.-8. razreda rade po već postojećim udžbenicima i programima.
Ministarstvo će svim učenicima 1-8. razreda kupiti sve udžbenike za obvezne i izborne predmete. Radne bilježnice će opet kupiti Grad Slavonski Brod na čemu im zahvaljujemo.
Učenike će knjige dočekati prvi dan nastave u školi, na klupama.
Molim vas i vaše roditelje da na vrijeme nabavite potrebni pribor za iduću šk. godinu.

POPISI OBVEZNIH UDŽBENIKA i dodatnih sredstava bit će objavljeni na web stranici naše škole te na vratima škole najkasnije do 10.7. 2024. Istaknuto će biti po razredima što roditelji sami kupuju.

Želim vam dobre zaključne ocjene i opći uspjeh. Lijepo se odmorite i vidimo se 2.rujna 2024.ponedjeljak, kada počinje nova nastavna godina prema rasporedu koji će biti na vratima škole i web stranici škole krajem kolovoza.

U Slavonskom Brodu, 13. 6.2024. Ravnateljica: Ana Blagović

JAVNE POHVALE UČENIKA

Dragi učenici i dragi roditelji Kako se u školi ne bismo bavili samo problemima i onim manje lijepim stvarima, važno je da u jednakoj mjeri istaknemo i pozabavimo se i onim što je dobro i vrijedno pohvale.Jako nas vesele ovakve pozitivne stvari te smo stoga i ove...