3.b posjetio set hrvatske dramske serije "San snova"

Prijateljstvo  se  nastavilo!

Nakon što su učenici 3.b razreda, vježbajući glagole s učiteljicom Tenom, oduševili ekipu RTL televizije, a posebno glumca Josipa Brakusa, njihovo prijateljstvo dobilo je nastavak.

Idejom učiteljice Tene i uz odobrenje producenta serije, gospodina Danijela Ivoša, učenici su u srijedu, 17. siječnja 2024. godine posjetili set hrvatske dramske serije „San snova“ u Zagrebu. Ondje su obišli sve unutarnje scene na kojima se snima, garderobu, sobu za montažu i sobu za šminku. Družili su se glumcima, kamermanima, producentima i ostalim sudionicima koji su zaslužni za nastanak serije. Fotografirali su se s glumcima: Markom Braićem, Teom Šimić, Josipom Brakusom, Zlatanom Zuhrićem, Markom Petrićem, Petrom Baljakom, Slavenom Knezovićem i Adrijanom Vicković. S njima su, također i, porazgovarali te dobili potpise.

Zajedno s Markom Braićem, Teom Šimić, Markom Petrićem i Petrom Baljakom zapjevali su navijačku pjesmu GNK Croatia. Glumci su taj veseli videozapis podijelili na svojim društvenim mrežama.

Navijačka pjesma

Učenici su glumcima izrecitirali pjesmu o seriji, koju je učiteljica napisala. Glumci su bili oduševljeni pjesmom i izvedbom!

Lirska pjesma

Glumac Josip Brakus i glumica Adrijana Vicković došli su na set samo zbog svojih slatkih posjetitelja, iako su taj dan imali za odmor. Svi učenici su dobili poklon RTL televizije.

Svi su se vratili kući neizmjerno sretni i puni dojmova! Ovo je nešto što se rijetko kome ostvaruje, ali pamti za cijeli život!

objavio: Iva Avramović   datum: 19. 1. 2024.

« Travanj 2024 »