Uspjeh Božićnog humanitarnog sajma

Naš prvi božićni humanitarni sajam uspješno je završio. Zahvaljujući velikom trudu učenika, učitelja i roditelja dvorana naše škole bila je prepuna posjetitelja, a na štandovima se moglo pronaći za svakoga ponešto.

Učenici su s učiteljicama izradili mnoštvo zanimljivih božićnih ukrasa, mame su se okušale u pečenju i prodaji kolača, a  učenici su donijeli slikovnice, dječje igračke, nakit...

Učenici jednog razreda donijeli su instrumente na kojima su svirali prigodne božićne pjesme, drugi su pripremili božićni igrokaz, a učenici 8. razreda  nudili su topli čaj kako bi posjetiteljima razgledavanje bilo što ugodnije.

Sav ovaj veliki trud višestruko se isplatio.

Učenici su uvidjeli koliko je truda i vremena  potrebno za izradu ukrasnih predmeta i poklončića.

Naučili su ponešto i o poduzetništvu kroz promociju i prodaju proizvoda sa svoga štanda i privlačenje kupaca.

Učitelji su ostvarili izvrsnu suradnju s roditeljima, a i svi djelatnici škole su se rado uključili.

Božićni duh topline i dobrote je zavladao pa smo sredstvima prikupljenima na ovom sajmu svi zajedno omogućili

odlazak na terensku nastavu za čak 25 učenika naše škole.

Svim sudionicima ovog sajma od srca zahvaljujemo, a učenicima želimo puno uspjeha i lijepih trenutaka na terenskoj nastavi!

objavio: Gabrijela Blekić   datum: 14. 1. 2015.