OBILJEŽAVANJE 4. TJEDNA PSIHOLOGIJE U RH

4.Tjedna psihologije u RH koji se održava
 14.-20. veljače 2011. godine
 u Slavonskom Brodu i Novoj Gradišci
 obilježiti će i OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod.

Tjedan psihologije u Hrvatskoj tradicionalno organizira Hrvatsko psihološko društvo
( u daljnjem tekstu HPD) već 4.godinu, u suradnji s lokalnim društvima s ciljem upoznavanja javnosti s različitim mogućnostima pomoću kojih psiholozi mogu doprinijeti poboljšanju kvalitete življenja sugrađana i šire zajednice. Jedan od važnih ciljeva ovih događanja jest i razotkrivanje mita da samo osobe s ozbiljnim poteškoćama vezanim uz mentalno zdravlje posjećuju psihologe. Nasuprot ovakvom mišljenju, cilj je pokazati širinu djelatnosti psihologa kroz različita područja rada psihologa u zajednici.

Tijekom spomenutog tjedna diljem Hrvatske će se odvijati brojne aktivnosti. Na stranici HPD-a www.psihologija.hr možete dobiti uvid u aktivnosti i izvan naše županije, a u prilogu Vam šaljemo predviđene aktivnosti u organizaciji Društva psihologa Brodsko - posavske županije.

*****

Hrvatsko psihološko društvo Brodsko - posavske županije je udruga osnovana 1998.god. s ciljem okupljanja psihologa s područja cijele  županije i zastupanja njihovih profesionalnih interesa promoviranjem psihologijske djelatnosti.

Temeljni cilj Društva jest:

1. skrb o profesionalnim interesima i profesionalnim zadaćama psihologa na području Županije brodsko - posavske
  2. razvoj i popularizacija svih grana teorijske i primijenjene psihologije i skrb o društvenom položaju i promidžbi psihologije kao struke.

Predsjednica Hrvatskog psihološkog društva Brodsko- posavske županije

Marija Matičević, dipl. psiholog- prof.

Tablica aktivnosti.doc

PLAKAT.jpg

objavio: Slavica Danilović   datum: 8. 2. 2011.

« Travanj 2024 »